sobota, 17 października 2020

Merejka - Coneflowers

 Na wiosnę kupiłam wzór Merejki, tak na próbę. Wybrałam fioletowe Jeżówki - bardzo lubiane kwiaty w ogrodach, jak zauważyłam ostatnio. Na ten moment ledwo ogarnęłam jeden kwiatek, nie ma backstitchy , więc wygląda to trochę "łyso". Ogólnie wzór jest rozpisany na dużych dwóch kartach, wolę mniejsze, ale dla zmęczonych oczu idealnie. Fajnie też w komplecie są posortowane już nitki pod odpowiednim numerem na dużych bobinkach. W Dimension zawsze robi mi się wielki gałgan, a tu jak na razie porządek ;)

Wyszywając tak myślałam, że mogłam to wyszywać na innym, ładniejszym materiale (tu aida 16), ale trudno, może kiedyś jakiś inny wzór.

Pozdrawiam


14 komentarzy:

 1. Ciekawy wzorek i przepiękne dynie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bude to krásna výšivka, nech sa darí!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląda bardzo ładnie, jestem ogromnie ciekawa całości 😊🌸🌸

  OdpowiedzUsuń
 4. Już widać, że będzie wspaniały haft! Czekam na efekt końcowy z backstichami:)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie będzie. Kolorowo, pastelowo, tak jak lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna kolorystyka, zapowiada się piękny haft, pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń
 7. Będzie coś pięknego! Przybywam się przywitać i obserwować bloga :) Dziękuję za miłe słowa :) Pozdrawiam ciepło i miłego tworzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 8. 49 year-old Software Consultant Briney Ruddiman, hailing from Beamsville enjoys watching movies like Claire Dolan and Hunting. Took a trip to Historic Centre of Mexico City and Xochimilco and drives a Sonata. lubie to

  OdpowiedzUsuń
 9. Dom jest najważniejszym dobrem materialnym. Upewnij się, że odpowiada on Twoim potrzebom, jak również budżetowi. nieruchomosci.sanok.pl

  OdpowiedzUsuń