niedziela, 17 kwietnia 2016

The English Garden - poster (2)

Dzisiaj pokazuję co tam nowego powstało w Angielskim Ogrodzie. Niby szybko się to wyszywa, ale jak u większości wyszywających, brak czasu nie pozwala na powalające efekty.
Oto konewki:


I tradycyjnie widok na całość:






Pozdrawiam i dużo słońca życzę :)

czwartek, 24 marca 2016

Pieczarki

Jakoś marzec nie był dobrym miesiącem na wyszywanie. U mnie powstały tylko pieczarki.
Zdjęcie z telefonu, może nie najlepsze, ale melduję, że kolejne warzywo zrobione ;)



Przy okazji życzę wszystkim Wesołych Świąt ! Smacznego jaja ;)

piątek, 18 marca 2016

Podsumowanie zabawy wiosenno-świątecznej :)

Wzięłam udział w zabawie wiosenno- świątecznej u Gosi z bloga Gosikowy Zakątek. Zabawa polegała na tym, że organizatorka połączyła uczestniczki w pary i miałyśmy sobie nawzajem wysłać po kilka rzeczy: coś zrobionego własnoręcznie, coś słodkiego itd, byle w temacie :)

W parze byłam z Violą z bloga Pasje Violi.
Dostałam od niej takie piękne rzeczy:


W rogu Minionek, który był w jajku niespodziance :)
 Zapakowane wszystko w piękny koszyk. Jedno zdjęcie  w całości, gdzie dziecko już się dobiera do jaja. Jest przekonane, że to prezent od Zajączka :)


Zrobiłam dla Violi breloczek i jajko metodą decoupagu, ale jajo wyszło tragicznie i nigdy nie ujrzy światła dziennego!
Oto brelok:

 a tutaj co jeszcze jej wysłałam:


Pozdrawiam i życzę miłego weekendu :)

sobota, 27 lutego 2016

Think I'll Keep Him (3)

Dzisiaj pokażę ile wyszyłam z mojego kolosa ;) Lubię przeskakiwać pomiędzy kilkoma wzorami, dlatego po ogrodzie wyszywałam chwilę wzór z HAED. Na razie  męczę drugą stronę.
Zdjęcia z telefonu. Tyle było na dzień 22.02:


 A tutaj tył, chyb nie jest tak źle. Staram się, żeby nie było dywanu od spodu :)

 I oto stan pracy na dzisiaj:





Coś tam przybyło.  
Teraz przeskoczę wyszywać warzywa.
Pozdrawiam :)



poniedziałek, 15 lutego 2016

Wyniki

Ogłaszam, że losowanie już się odbyło. Dla formalności powiem, że zgłosiło się 17 osób. Wszystkie osoby spisałam na listę, wydrukowałam, pocięłam i dość porządnie wymieszałam. I oto jest!
Zestaw Dimensions trafi do Hafty Agaty :)
Gratuluję i proszę o kontakt na elelia84@gmail.com

I sprawozdanie z losowania:


Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie :) Pozdrawiam!

sobota, 13 lutego 2016

The English Garden - poster (1)

No i zrobił się pierwszy zielony okaz z Angielskiego Ogrodu. Miałam problem z przetłumaczeniem który kolor do jakiego obramowania. Metodą prób doszłam do tego, że małe doniczki mają mieć jednak brązowe kontury.


 Spójrzcie na opis, może ktoś umiałby przetłumaczyć opis do koloru 522?



A tu poniżej miniaturka tego wzoru, dla przypomnienia co wyszywam. To jedyny obrazek jaki znalazłam i niestety z niego nie można dojrzeć wszystkich kolorów.

źródło: pinterest

Pozdrawiam :)

niedziela, 7 lutego 2016

Serca

Zbliżają się walentynki i w sklepach pojawiają się różne walentynkowe akcesoria.. Jakoś specjalnie nigdy nie obchodziłam tego dnia, ale w kwiaciarni zobaczyłam takie surowe, drewniane serca.. Malutkie ( jakieś 6x9cm), jednak coś mnie podkusiło, żeby je kupić i coś z nimi zrobić.
Brzegów nie wygładzałam, żeby zostały takie jakie były..
Przy ptaszku z kwiatkiem pobawiłam się transferem, nawet wyszło :P


Zbiegiem okoliczności zgłaszam prace na wyzwanie w DECU Style ;) A co mi tam :)