Dzisiaj pokazuję co tam nowego powstało w Angielskim Ogrodzie. Niby szybko się to wyszywa, ale jak u większości wyszywających, brak czasu nie pozwala na powalające efekty.
Oto konewki:
I tradycyjnie widok na całość:
Pozdrawiam i dużo słońca życzę :)
niedziela, 17 kwietnia 2016
czwartek, 24 marca 2016
Pieczarki
Jakoś marzec nie był dobrym miesiącem na wyszywanie. U mnie powstały tylko pieczarki.
Zdjęcie z telefonu, może nie najlepsze, ale melduję, że kolejne warzywo zrobione ;)
Przy okazji życzę wszystkim Wesołych Świąt ! Smacznego jaja ;)
Zdjęcie z telefonu, może nie najlepsze, ale melduję, że kolejne warzywo zrobione ;)
Przy okazji życzę wszystkim Wesołych Świąt ! Smacznego jaja ;)
piątek, 18 marca 2016
Podsumowanie zabawy wiosenno-świątecznej :)
Wzięłam udział w zabawie wiosenno- świątecznej u Gosi z bloga Gosikowy Zakątek. Zabawa polegała na tym, że organizatorka połączyła uczestniczki w pary i miałyśmy sobie nawzajem wysłać po kilka rzeczy: coś zrobionego własnoręcznie, coś słodkiego itd, byle w temacie :)
W parze byłam z Violą z bloga Pasje Violi.
Dostałam od niej takie piękne rzeczy:
W rogu Minionek, który był w jajku niespodziance :)
Zapakowane wszystko w piękny koszyk. Jedno zdjęcie w całości, gdzie dziecko już się dobiera do jaja. Jest przekonane, że to prezent od Zajączka :)
Zrobiłam dla Violi breloczek i jajko metodą decoupagu, ale jajo wyszło tragicznie i nigdy nie ujrzy światła dziennego!
Oto brelok:
a tutaj co jeszcze jej wysłałam:
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu :)
W parze byłam z Violą z bloga Pasje Violi.
Dostałam od niej takie piękne rzeczy:
W rogu Minionek, który był w jajku niespodziance :)
Zapakowane wszystko w piękny koszyk. Jedno zdjęcie w całości, gdzie dziecko już się dobiera do jaja. Jest przekonane, że to prezent od Zajączka :)
Zrobiłam dla Violi breloczek i jajko metodą decoupagu, ale jajo wyszło tragicznie i nigdy nie ujrzy światła dziennego!
Oto brelok:
a tutaj co jeszcze jej wysłałam:
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu :)
sobota, 27 lutego 2016
Think I'll Keep Him (3)
Dzisiaj pokażę ile wyszyłam z mojego kolosa ;) Lubię przeskakiwać pomiędzy kilkoma wzorami, dlatego po ogrodzie wyszywałam chwilę wzór z HAED. Na razie męczę drugą stronę.
Zdjęcia z telefonu. Tyle było na dzień 22.02:
A tutaj tył, chyb nie jest tak źle. Staram się, żeby nie było dywanu od spodu :)
Zdjęcia z telefonu. Tyle było na dzień 22.02:
A tutaj tył, chyb nie jest tak źle. Staram się, żeby nie było dywanu od spodu :)
I oto stan pracy na dzisiaj:
Coś tam przybyło.
Teraz przeskoczę wyszywać warzywa.
Pozdrawiam :)
poniedziałek, 15 lutego 2016
Wyniki
Ogłaszam, że losowanie już się odbyło. Dla formalności powiem, że zgłosiło się 17 osób. Wszystkie osoby spisałam na listę, wydrukowałam, pocięłam i dość porządnie wymieszałam. I oto jest!
Zestaw Dimensions trafi do Hafty Agaty :)
Gratuluję i proszę o kontakt na elelia84@gmail.com
I sprawozdanie z losowania:
Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie :) Pozdrawiam!
Zestaw Dimensions trafi do Hafty Agaty :)
Gratuluję i proszę o kontakt na elelia84@gmail.com
I sprawozdanie z losowania:
Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie :) Pozdrawiam!
sobota, 13 lutego 2016
The English Garden - poster (1)
No i zrobił się pierwszy zielony okaz z Angielskiego Ogrodu. Miałam problem z przetłumaczeniem który kolor do jakiego obramowania. Metodą prób doszłam do tego, że małe doniczki mają mieć jednak brązowe kontury.
Spójrzcie na opis, może ktoś umiałby przetłumaczyć opis do koloru 522?
A tu poniżej miniaturka tego wzoru, dla przypomnienia co wyszywam. To jedyny obrazek jaki znalazłam i niestety z niego nie można dojrzeć wszystkich kolorów.
Spójrzcie na opis, może ktoś umiałby przetłumaczyć opis do koloru 522?
A tu poniżej miniaturka tego wzoru, dla przypomnienia co wyszywam. To jedyny obrazek jaki znalazłam i niestety z niego nie można dojrzeć wszystkich kolorów.
źródło: pinterest
Pozdrawiam :)
niedziela, 7 lutego 2016
Serca
Zbliżają się walentynki i w sklepach pojawiają się różne walentynkowe akcesoria.. Jakoś specjalnie nigdy nie obchodziłam tego dnia, ale w kwiaciarni zobaczyłam takie surowe, drewniane serca.. Malutkie ( jakieś 6x9cm), jednak coś mnie podkusiło, żeby je kupić i coś z nimi zrobić.
Brzegów nie wygładzałam, żeby zostały takie jakie były..
Przy ptaszku z kwiatkiem pobawiłam się transferem, nawet wyszło :P
Zbiegiem okoliczności zgłaszam prace na wyzwanie w DECU Style ;) A co mi tam :)
Brzegów nie wygładzałam, żeby zostały takie jakie były..
Przy ptaszku z kwiatkiem pobawiłam się transferem, nawet wyszło :P
Zbiegiem okoliczności zgłaszam prace na wyzwanie w DECU Style ;) A co mi tam :)

Subskrybuj:
Posty (Atom)

















